Žurnalų archyvas

Kaune – šokio spektaklis vaikams „Baltoji lopšinė“

26 kovo, 2024, Šeiko šokio teatro inf. | Naujienos

Balandžio 25 d. Kauno miesto kameriniame teatre – gastrolės. Šokio spektaklį 3-10 metų vaikams atveža Šeiko šokio teatras. 

D. Matvejevo nuotr.

Pasakos magijos pripildytas, šiuolaikinės estetikos šokio spektaklis pasakoja apie ilgesį, meilę, svajones ir tamprų šeimos ryšį. Estetiškas ir subtilus horeografės Agnijos Šeiko kūrinys apgaubia žiūrovus lietuviškos pasakos mitologija. Tačiau, kitaip nei įprasta, čia sekama pasaka ne apie praeitį, o atvirkščiai – apie dabartį. Spektaklyje per pasakų veikėjus kalbama apie šiuolaikinio vaiko situaciją, kai mama toli ir dažniau ją gali pamatyti svajose ar sapnuose, nei apkabinti.

Spektaklio kūrėjai ieško atsakymų į šiuolaikinėms šeimoms iškylantį skaudų klausimą: kaip paaiškinti vaikui, kad nepaisant to, jog tėveliai dėl svarbių priežasčių priversti ilgas valandas leisti darbe ar net išvykti iš gimtosios šalies, jie visada šalia savo mintimis ir jausmais, mylintys ir besirūpinantys.

M. Riaukos nuotr.

Spektaklis „Baltoji lopšinė“ rodytas festivaliuose Jungtinėse Amerikos Valstijose, Jungtinėje Karalystėje, Kinijoje ir Vokietijoje.

Spektaklis rekomenduojamas 3-10 metų vaikams.

Bilietai jau parduodami.

Choreografė: Agnija Šeiko
Kostiumų ir šviesų dailininkas: Artūras Šimonis
Šokėjai: Inga Kuznecova, Dovilė Binkauskaitė, Marija Untulytė, Darius Berulis
Kompozitorius: Kristijonas Lučinskas
Prodiuserė: Goda Giedraitytė
Trukmė: 40 min
Spektaklis rekomenduojamas 3 – 10 metų vaikams.
Teatro veiklą finansuoja: Lietuvos kultūros taryba, Klaipėdos miesto savivaldybė