Žurnalų archyvas

Vilniaus knygų mugėje – Kauno kultūros maršrutai

17 vasario, 2022, KMN inf. | Naujienos

Vasario 24-27 dienomis Kauno menininkų namai tradiciškai dalyvaus Vilniaus knygų mugėje (stendas nr. 3.40). Kauniečiai į sostinę atveš ne tik naujausią „Kauno pilno kultūros“ numerį, bet ir įvairių kitų Kauną pristatančių naujienų.

Leidinio pristatymas

Vasario 24 d. 18 val. konferencijų salėje 1.2 vyks leidinio „Žodžiai-pa-trankos“ pristatymas. Leidinį pristatys autoriai Asta Volungė ir Jovaras Kelpšas. Tai bus pokalbis apie neformalią literatūros edukaciją, kur literatūra naudojama kaip įrankis komunikuoti ir diskutuoti. 

Kauno menininkų namų kuratorė Asta Volungė pasakoja, jog „be tikslo šokiruoti ar papiktinti kalbos sergėtojus, bet ir be baimės kad tai nutiks, siekiame pateikti žodžių naudojimo instrukciją, ateinančią iš kasdienybės. Su kasdienišku purvu, nuoskaudomis ir dažnai visai ne poetišku nerimu, bet taip pat ir viltimi, kartais kylančia ne žvelgiant į debesis, o užuodus svetimą prakaitą.“

Leidinyje rasite žodžių naudojimo instrukciją bei geriausius per pastaruosius kelis metus ant slemo scenos skaitytus tekstus. Leidinio iliustracijomis tapo Kauno menininkų namų slemų plakatai, tad vartant teks pamankštinti galvą visomis prasmėmis. 

Ką galite rasti Kauno menininkų namų Kultūros infocentro stende Vilniaus knygų mugėje?

„Vilniaus knygų mugės lankytojai galės susipažinti su Kauno kultūros lauko panorama bei užduoti klausimus apie įvairius renginius ir veiklas vykstančias tiek Kauno menininkų namuose, tiek bendrai Kaune. Kultūros infocentras vienija beveik 200 skirtingų Kauno kultūros operatorių ir iniciatyvų bei pristato jų renginius internetiniame Kauno kultūros renginių kalendoriuje, kuris kartu su kita naudinga informacija bus pristatomas stende. Šiais metais Kaune vyksta begalės skirtingų įvykių, todėl prieš atvykstant į Kauną rekomenduojame susiplanuoti savo laiką, jog nepraleistumėte kokybiško turinio ir renginių. Apsilankius Kauno menininkų namų Kultūros infocentro stende, tikimės, bus lengviau planuoti savo apsilankymą Europos kultūros sostinėje“, – pasakoja Kultūros infocentro vadovė atliekanti Kauno menininkų namų direktoriaus funkcijas, Viktorija Mašanauskaitė-Rinkšelė.