Žurnalų archyvas

„Nemuno7“ sezono naujiena – savaitgalio ryto koncertai 

31 gegužės, 2023, Parengta pagal organizatorių inf. | Naujienos

Paskutinį gegužės savaitgalį pirmąjį gimtadienį paminėjęs kultūros laivas „Nemuno7“ tuo pačiu atidarė ir aktyvųjį meno bei kultūros sezoną Nemune ties Zapyškiu. 

Jau šį savaitgalį „Nemuno7“ pradeda koncertų ciklą „Atviros tėkmės“. „Kviečiame kas dvi savaites pasinerti į užburiančią garsų ir vandens sinergiją“, – rašoma kvietime. 

„Atviros tėkmės“ – projekto „Nemuno7“ autoriaus ir renginių organizatoriaus Gedimino Banaičio-Skrandžio suprogramuota įvairialypė muzikinė patirtis. Netikėta tai, kad nemokami koncertai šiame kultūros laive vyks ne tik, kaip įprasta, vasaros vakarais, bet ir šeštadienio rytais. 

M. Plepio nuotr.

Penktadienį, birželio 2 d. 20:30 val. „Nemuno7“ scenoje užburiančią muzikinę kelionę pradeda alternatyvios elektroninės muzikos atlikėjai Martynas Baranauskas ir Evaldas Azbukauskas, arba „Girių dvasios“. Šeštadienį, birželio 3 d. 11:00 val. „Nemuno7“ scenoje dieną pradės atmosferinę muziką kuriantis Vėjopatis iš Vilniaus. 

„Šiame koncerte siekiame įdiegti naują tradiciją ir kviesti tiek vietos, tiek kaimynystėje ar Kaune gyvenančius atvykti į koncertą dviračiais bei paspirtukais ir ne tik mėgautis šeštadieninio ryto gaiva, gamta ir muzika, bet ir užkąsti vėlyvųjų pusryčių“, – apie miestą su rajonu jungiantį dviračių taką primena kultūros laivo įgula. Beje, atvykus nuo Kauno viena krantine, galima grįžti kita – Zapyškį ir Kulautuvą jungiantis keltas „Nevėžis“ dirba ir savaitgaliais. 

Dar birželį mėnesį „Nemuno7“ pakvies į Noema Noesis, Vėlių namų ir kt. atlikėjų koncertus.

Ne tik Lietuvoje, tačiau ir Europoje unikalus upių technikos ir landšafto dizaino projektas laivas-žemkasė „Nemuno7“ yra aktyvi ir darni kultūrinė erdvė, kurioje telpa technikos istorija, paveldas, šiuolaikinė architektūra, gamta ir šiuolaikinė kūryba.

Laive pristatomos parodos (šį sezoną meno vyksmą kuruoja Andrius Pukis, pirmasis cikle „Vandens stichijos“ pristatomas menininkas yra Pirmoje ciklo parodoje džiaugiamės galėdami pristatyti talentingo menininko Danas Aleksa ir jo instaliacijų parodą „85 litrai vandens“), vyksta edukaciniai ir kiti renginiai, jame nuolat veikia Kauno rajono turizmo informacijos centras.

Laivas – „Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022″ programos palikimas, nuo šių metų priklausantis Kauno rajono turizmo ir verslo informacijos centrui. Laivo lankymas yra nemokamas.

Sekite informaciją: www.facebook.com/Nemunoseptyni