Žurnalų archyvas

Kavinė kviečia dalyvauti projekte „Laisvė muzikai“

15 gruodžio, 2021, Parengta pagal „The Seasons Cafe“ informaciją | Naujienos

Laisvės alėjoje įsikūrusi nedidelė kavinė „The Seasons Cafe“ sutalpina ne tik šildančių gėrimų mėgėjus, bet ir muzikuoti ištroškusius kauniečius. Įstaiga jau trečius metus kviečia jaunuosius talentus dalyvauti projekte „Laisvė muzikai“.

„The Seasons Cafe“ archyvo nuotr.

„Darbuojuosi seniausiame Lietuvoje Kauno Rotary klube, kuris vykdo tęstinį „Jaunųjų atlikėjų“ projektą – apdovanoja geriausius jaunuosius atlikėjus, Kauno valstybinėje filharmonijoje atliekančius kūrinius kartu su orkestru. Matant, kaip žiba jaunuolių akys ir kaip jais didžiuojasi jų artimieji, iškilo klausimas – koks kelias tų, kurie liko antri ar ketvirti?“, – pasakoja viena kavinės savininkių Laura Bucininkienė. Anot jos, „The Seasons Cafe“ šeima nusprendė padėti šiems, o ir kitiems kūrėjams būti pamatytiems ir išgirstiems. 

Ne amžiumi, bet scenine patirtimi jauni muzikantai laukiami kavinėje – suteikiama erdvė renginiui, reikalingos įrangos dalis, rūpinamasi sklaida. „Atlikėjams tereikia susikurti geriausiai juos pristatantį reklaminį plakatą ir pakviesti juos palaikyti draugus ir artimuosius“, – sako projekto „Laisvė muzikai“ atstovė L. Bucininkienė.

„The Seasons Cafe“ archyvo nuotr.

„Norime suteikti galimybę sužibėti tiems, kurie muzikuoja, dainuoja, šoka, kuria eiles, žavisi magijos pasauliu, domisi animatoriaus veikla – visiems kurie nesivaizduoja savo gyvenimo be scenos“, – rašoma kavinės kvietime.

Susidomėjusius „The Seasons Cafe“ kviečia parašyti žinutę feisbuke.