Žurnalų archyvas

Kauno miesto agentūra „Kaunas IN“ kviečia prisidėti kuriant naują identitetą

18 balandžio, 2024, „Kaunas IN“ inf. | Naujienos

„Šiandieninis Kaunas yra kolektyvinio kūrybiškumo, ambicijų ir drąsos rezultatas, kur bendros pastangos, drąsa ir ambicijos virsta apčiuopiamais rezultatais“, – neabejoja Kauno miesto turizmo, verslo ir investicijų plėtros bei tarptautinės miesto rinkodaros agentūra „Kaunas IN“ ir prie naujojo savo identiteto sukūrimo kviečia prisidėti kiekvieną.

A. Aleksandravičiaus / „Kaunas IN“ nuotr.

Visi norintieji balandžio 24–25 d. kviečiami atvykti į Kauno turizmo informacijos centrą (TIC) (Laisvės al. 36) ir Kauno menininkų namus (KMN) (V. Putvinskio g. 56), kur savo ranka galės įrašyti siūlomą „Kaunas IN“ versiją.

Pasak agentūros vadovo Tado Stankevičiaus, pastaraisiais metais Kaunas keitėsi itin sparčiai, o kartu su juo keitėsi ir miesto vertės pasiūlymas atvykstantiems svečiams bei patiems kauniečiams, todėl natūraliai atsirado poreikis atsinaujinti. „Suprasdami, jog turime atspindėti esamą bei būsimą poreikį, siekiame atnaujinti tiek mūsų teikiamų paslaugų spektrą, tiek jo įvaizdį,“ – sako jis. 

Neatsitiktinai į vizualinio identiteto atnaujinimo procesą siekiama įtraukti ir pačius kauniečius – anot T. Stankevičiaus, Kauno įvaizdį kuria kiekvienas miestietis ir miesto svečias, todėl šia iniciatyva norima pakviesti prisidėti visus ir savaip užrašyti miesto plėtros agentūros „Kaunas IN“ pavadinimą. „Tikimės, jog visų kartu sukurtas rezultatas padės mūsų miestą padaryti dar geresniu gyventi miestiečiams bei patrauklesniu svečiams – turistams, investuotojams, studentams bei kitiems,“ – pabrėžia „Kaunas IN“ vadovas.

Įsitraukimo procesas labai paprastas – kiekvienas norintysis balandžio 24–25 d. nuo 10 iki 17.45 val. atvykęs į TIC arba KMN gaus lapą, kuriame turės įrašyti agentūros pavadinimą „Kaunas IN“. Užrašas gali būti griežtas, žaismingas, tikslus – fantazija neribojama. Svarbiausia, kad nauja vizualinė kalba atitiktų unikalų kiekvieno rašančiojo miesto matymą ir interpretavimą. Vėliau iš pateiktų variantų vizualinį identitetą atnaujinanti agentūra sugeneruos bendrą sprendimą, kuris ir bus naudojamas „Kaunas IN“.