Vytauto Didžiojo karo muziejus (K. Donelaičio g. 64, Kaunas) gegužės 3 – rugsėjo 28 d. trečiadieniais dirbs ilgiau. Įprastai muziejus dirbs 10:00-17:00 val., o trečiadieniais muziejų galite lankyti iki 19:00 val.

Šiltuoju metų laiku lankymui atveriamas ir Karo muziejaus kariljono bokštas. Trečiadieniais, šeštadieniais ir sekmadieniais su muziejaus lankytojo bilietu kišenėje esate kviečiami įveikti 101 laiptelį ir iš 32 metrų pasigrožėti vaizdinga Kauno panorama. „Žaliakalnio šlaitai, Aleksoto toliai, Lietuvos Banko pastatas, senieji ir ne tokie seni Kauno stogai ir kiti kaunietiški puikumai atsivers lyg ant delno“, – žadama muziejaus pranešime spaudai.
Šiuo metu muziejuje galite ne tik aplankyti nuolatines ekspozicijas ir pažinti įdomybių iš Lietuvos ir pasaulio karybos istorijos. Esate kviečiami ir į parodas, kurių dabar veikia net keturios.

Galite apžiūrėti 2009-2014 m. Lietuvos kariuomenės vado dim. gen. ltn. Arvydo Pociaus šaltųjų ginklų kolekcijos parodą „Niekada nepasiduok“.
Taip pat šiuo metu veikia trumpalaikė paroda „Už patikėjimą ir pasitikėjimą“, kurioje eksponuojama dalis įspūdingiausių vertybių, per pastaruosius metus dovanotų Karo muziejaus rinkiniams.
Lietuvos diplomatijos istorijai nuo 1918 m. skirta paroda „Kurianti Lietuvos diplomatija“ veikia jau ilgą laiką, bet galbūt kažkas jos dar neaplankė.
Paroda „Prakaitu grįstas kelias. Lietuvos karo inžinerijos istorija“ ne tik pristato karo inžinerijos svarbą karyboje, bet ir nuveda ilgu jos istorijos keliu nuo kuršių genties Apuolės gyvenvietės įtvirtinimų iki modernių ir sudėtingų prietaisų.
Vytauto Didžiojo karo muziejaus Karo technikos ekspozicijoje (K. Baršausko g. 101, Kaunas) gegužės 3 – rugsėjo 28 d. prailginamos darbo valandos savaitgaliais. Ekskursijos vyks ne tik 10, 11, 12, 13, 14, 15, bet taip pat ir 16, 17 valandomis.
„Jei kas ekspozicijoje lankėtės senokai, prieš metus ar dar seniau, kviečiame sugrįžti ir apžiūrėti naujienas. Ne tik gausiai pasipildėme, bet ir susitvarkėme centrinę forto poterną, kurią užpildėme automobiliais. Turime Ukrainoje kariaujančių lietuvių naudotos technikos, daugiau laivų pabūklų ir naujų šarvuočių. Daug ką kitaip ir įdomiai perstatėme, baigėme restauruoti didįjį katerį „Vytis-1“. Kviečiame apsilankyti ir Karo technikos ekspoziciją atrasti iš naujo! Daugiau naujienų ir pasakojimų apie karinę techniką – ekspozicijos Facebook puslapyje“, – skelbia muziejus.