Žurnalų archyvas

Vykstant NATO viršūnių susitikimui, vilniečiai kviečiami NATOstogauti Kaune 

23 birželio, 2023, „Kaunas IN“ inf. | Naujienos

Liepos 11–12 d. Vilniuje vyksiant vienam svarbiausių ir didžiausių renginių Lietuvoje šiais metais – NATO viršūnių susitikimui, – bei dėl saugumo numatomiems įprastam miestiečių gyvenimo ritmui įtakos turintiems pokyčiams, Kauno miesto turizmo, verslo ir investicijų plėtros bei tarptautinės miesto rinkodaros agentūra „Kaunas IN“ kviečia visus vilniečius liepos 8–16 d. NATOstogauti Kaune. 

Pasak Turizmo ir rinkodaros skyriaus vadovės Agnės Poderytės, mieste laukiami visi – tiek darbostogaujantys, tiek nusprendę pasimėgauti ilgomis kaunastiškomis atostogomis ar tiesiog stabtelėję pakeliui prie jūros. „Kartu su beveik 30 noriai ir aktyviai prisijungusių viešbučių, maitinimo įstaigų, bendradarbiavimo erdvių, muziejų, galerijų ir pramogų organizatorių paruošėme ypatingų pasiūlymų visiems, norintiems pasinaudoti galimybe pakeisti darbinę aplinką, pailsėti, atrasti naujų skonių, potyrių ar tiesiog aplankyti Kaune gyvenančius draugus bei pažįstamus,“ – pasakoja ji ir priduria, kad nors pasiūlymas subalansuotas vilniečiams, juo galės pasinaudoti visi, kurie į Kauną užsuks nuo liepos 8 iki 16 d. 

„Žalgirio“ arenos baseinas, VDU Botanikos sodas, Pažaislio muzikos festivalis, Kauno menininkų namai, Amsterdamo mokyklos, Art Deco, Maironio lietuvių literatūros, Kauno IX forto muziejai, kartodromas „Kartlandas“, „Aušros SPA“, „Hop Doc Gastropub“, „Boheme House“, „Vero Cafe“ ir daugelis kitų kvies ne tik pasinaudoti nuolaidomis, bet ir ypatingomis iniciatyvomis: papildomomis ekskursijomis, vaikų kruizu, ar kaunastišku katinu puošta kava. Jas visas galima rasti čia.  

Į pačias kaunastiškiausias ekskursijas pėsčiomis, laivu ar autobusu suaugusiems bei visai šeimai kvies ir Kauno turizmo informacijos centras (Laisvės al. 36), o kiekvienam minėtomis dienomis užsukusiam ir pasakiusiam burtažodį „NATOSTOGAUJU KAUNE“, dovanos mažą atminimo dovanėlę. 

default
default

„Esame pasiruošę pasidalinti daugybe kaunastiškų patarimų, padėti atrasti maršrutus, įdomiausias, skaniausias miesto vietas ar patogiausias erdves dirbti tam, kad NATOstogos kiekvienam taptų ne iššūkiu, o gražiu ir įsimintinu įvykiu,“ – kviečia A. Poderytė. 

Apie didinamą maršruto tarp Vilniaus ir Kauno reisų kiekį piko valandomis pranešė ir „Lietuvos geležinkelių“ grupė. 

Visa informacija apie NATOstogas čia