Žurnalų archyvas

VDU menų galerija „101“ laukia idėjų parodoms

9 gruodžio, 2021, VDU menų galerijos „101“ inf. | Naujienos

Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) menų galerija „101“ paskelbė atvirą kvietimą teikti paraiškas parodoms ir renginiams. Pasiūlymų ir idėjų galerija laukia iki gruodžio 23 d.

VDU menų galerija „101“ yra tarp-akademiniame kontekste įsikūrusi erdvė, skatinanti jungiamuosius šiuolaikinio meno procesus ir taikanti skirtingas strategijas: edukacines, vizualiąsias, performatyvias, (pa)tyrimines… Galerija pristato Lietuvos ir užsienio šalių menininkų kūrybą personalinėse ir grupinėse parodose bei kitais šiuolaikybei būdingais formatais. Koncepcinės galerijos kryptys: šiuolaikybė, performatyvumas, edukacija ir mediacija.

Kasmet skelbiamas atviras kvietimas norintiems surengti ar dalyvauti galerijos kuruotose parodose, taip pat priima paraiškas renginiams neterminuotai. „101“ ilsisi liepos ir rugpjūčio mėnesiais. Galerija nuolatos kviečia prisidėti savanorystės ar akademinės praktikos pagrindais.

VDU menų galerija „101“ įkurta 2008 metais ir iki 2014-ųjų veikė adresu Laisvės al. 53. Šiuo metu galerija įsikūrusi VDU Menų fakulteto patalpose Muitinės g. 7, Kaune. Nuo 2008 iki 2017 m. galerijai vadovavo menotyrininkė Daiva Citvarienė. 2017 metų rudens sezono metu galerijai vadovauti pradėjo kuratorė, meno vadybininkė ir mediatorė Vaida Stepanovaitė, o nuo 2018 m. žiemos sezono šias pareigas perėmė menininkė ir kuratorė Margarita Žigutytė. Nuo 2021 m. rudens sezono galerijai vadovauja fotografė ir meno kuratorė Milda Gineikaitė.

Atsisiųskite dokumentą ir, užpildę anketą bei prisegę vizualinę medžiagą, siųskite galerija101@gmail.com iki 2021 m. gruodžio 23 d.

This error message is only visible to WordPress admins
There has been a problem with your Instagram Feed.