Žurnalų archyvas

Šiuolaikinis šokis – senjorams ir negalią turintiems

30 rugpjūčio, 2021, ŠŠA inf. | Naujienos

Šiuolaikinio šokio asociacija (ŠŠA) atveria duris visiems besidomintiems šokiu ir kviečia prisijungti prie šiuolaikinio šokio pamokų. Rugsėjį Kaune startuos nemokami šokio užsiėmimai senjorams, vyks judesio laboratorijos negalią turintiems žmonėms.

„Šiuolaikinis šokis gali pasirodyti kaip paslaptinga scenos meno šaka, su kuria dauguma susiduria tik iš žiūrovo perspektyvos, todėl kviečiame prisiliesti, išbandyti ir pajusti šiuolaikinį šokį, nepriklausomai nuo jūsų turimos patirties, amžiaus ar fizinių galimybių,“ – prisijungti kviečia ŠŠA pirmininkė, choreografė ir šokėja Agnietė Lisičkinaitė.

Šokio edukacija be amžiaus limito

ŠŠA senjorus kviečia į nemokamus edukacinius šokio užsiėmimus Kaune. Tai – laisvo, patogaus, kūną budinančio ir net gydančio judesio pamokos, kurias ves garsi Lietuvos šiuolaikinio šokio šokėja, „Auksinio scenos kryžiaus“ laureatė Goda Laurinavičiūtė. Pamokų metu Goda šiuolaikinio šokio improvizacijos ir technikos pagalba atvers naujų judėjimo ir kūno pojūčių galimybių spektrą. Pamokos vyks nuo rugsėjo 7 d. kiekvieną penktadienį 10 val. Kauno kultūros centre. Registracija telefonu +37061497397. 

Judesio laboratorijos su negalią turinčiais žmonėmis

Kaune veikiančiame „Korio“ centre vykstantys šokio užsiėmimai – jungtinis Šiuolaikinio šokio asociacijos ir Kauno kultūros centro projektas, kurį įgyvendina ŠŠA narys Mantas Stabačinskas ir nepriklausoma šokėja Vasara Visockaitė. Menininkai jau anksčiau dirbę su centro „Korys“ nariais teigia, kad šis etapas svarbus tuo, jog norima pakviesti negalią turinčius žmones iš arčiau pažinti Kauno šokio namus ir tęsti jau pradėtas judesio laboratorijas. 

Šiuolaikinio šokio asociacija taip pat tęsia savo ilgametes reguliarias šiuolaikinio šokio pamokas skirtas šokio profesionalams Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. 

Daugiau informacijos apie pamokų kainas ir registraciją www.lcda.lt

Šiuolaikinio šokio asociacijos veiklą finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Vilniaus miesto savivaldybė.