Žurnalų archyvas

Senamiestyje – muzikinė „Los Secretos de Pablo“ kelionė po P. Ameriką

20 gruodžio, 2023, Organizatorių inf. | Naujienos

Kai pabosta lietuviška žiema ir mintimis nori nenori pradedi galvoti apie saulėtus kraštus, į juos mintimis nusikelti padės vyksmas „Los Secretos de Pablo“, gruodžio 30 d. muzikos renginių erdvėje „OLDMAN Kaunas“ visus kauniečius ir miesto svečius pakviesiantis vos per vieną vakarą apkeliauti visą Pietų Amerikos žemyną.

Kaip sako „Los Secretos de Pablo“ nariai, šis koncertas – tikriausiai jau paskutinė šių metų kelionė svetur: vieniems ji bus vieno vakaro išvyka po tolimą, mažai pažįstamą kraštą, kitiems – teleportas namo. 

„Tikime, kad šis vakaras bus ne tik šiltas ir spalvingas metų uždarymas, bet ir taps įkvėpimu naujiems metams – patirti daugiau, pamatyti giliau ir palikti erdvės pokyčiui“, – pasakoja jie.

Vyksmas „Los Secretos de Pablo“ – tai trylikos muzikantų grupė, vienijanti kultūrines skirtybes ir atradusi didžiąsias muzikos vienybės paslaptis. 

Kūrėjams muzika yra universali kalba, leidžianti komunikuoti skirtingiems pasaulio regionams, nuo archajinių lietuvių liaudies motyvų, Balkanų egzotikos, iki tolimosios Pietų Amerikos Salsa, Cumbia, Bachata, Reggae ar Ska stilių muzika ar šokiai – tiesiausias kelias į Pietų Amerikos muziką ir kultūrą, tad „Los Secretos de Pablo“ koncerte kiekvienas į pietietiškos muzikos labirintus leidžiasi gerokai giliau.

Daugiau apie renginį ir bilietai