Žurnalų archyvas

Rugsėjo 1-ąją – vaikų festivalis Lietuvos švietimo istorijos muziejuje

26 rugpjūčio, 2021, Lietuvos švietimo istorijos muziejaus inf. | Naujienos

Lietuvos švietimo istorijos muziejus kviečia švęsti Mokslo ir žinių dieną kartu. Rugsėjo 1 d. nuo 10 iki 15 val. muziejuje ir jo kiemelyje (Vytauto pr. 52) šurmuliuos festivalis, prie kurio prisijungs Kauno mokyklų bendruomenės bei visuomeninių institucijų atstovai.

LŠIM nuotr.

Šventiniame rugsėjo 1-osios dienos renginyje savo pasirodymus dovanos vaikų estrados studijos „TU ir AŠ“ atlikėjai, mažųjų šventės dalyvių lauks įvairios pramogų ir sporto erdvės, edukaciniai užsiėmimai, burbulų šou, pažintis su skautais, Lietuvos kariuomene, policijos atstovais ir daug kitų linksmybių. 

Šventėje bus galima atrasti smagios veiklos ir vyresniems mokiniams bei muziejaus svečiams – apsilankyti muziejaus ekspozicijose, įsiamžinti Art deco salone, išskirtinėje muziejaus erdvėje „Klasė“ išbandyti edukacines veiklas ar pasitelkus išmaniuosius telefonus, įveikti kietą muziejaus riešutėlį – „Muziejorientacioną“. 

Kad renginio dalyviams nepritrūktų jėgų, pasistiprinti užkandžiais ir gėrimais pakvies muziejaus kiemelyje veikiantis restoranas ant ratų. Šventės prisiminimus padės išsaugoti suvenyrai, kurių bus galima įsigyti muziejaus krautuvėlėje.

Renginio kulminacija – slapčiausių mokinių norų ir svajonių patikėjimas magiškajam „Julijos medžiui“.

Mokiniams ir svečiams kieme renginys nemokamas. Svečiams muziejaus lankymo bilietas – su 50 proc. nuolaida.