Žurnalų archyvas

Rugsėjo 1-ąją moksleiviams ir studentams – nemokamas koncertas 

30 rugpjūčio, 2023, Kauno m. savivaldybės Ryšių su visuomene skyriaus inf. | Naujienos

Pasitinkant naujus mokslo metus Kaunas paruošė dovaną moksleiviams ir studentijai. Rugsėjo 1-ąją nuo 19 val. Sporto gatvės aikštėje startuos vakarėlis po atviru dangumi, kviečiantis dar bent trumpam pamiršti laukiančias pamokas. Muziką ir gerą nuotaiką dovanos Gamka, Proflame, Angelou, Remis Retro, „Jautì“, o prieš vidurnaktį į sceną žengs didžėjus.

„Vasara, kaip įprastai, pralėkė akimirksniu. Norime, kad atsisveikinimas su ja ir naujų mokslo metų sutiktuvės Kaune vėl taptų didele švente.  Ta proga Mokslo ir žinių dienai miestas rengia koncertą ir sako, jog Rugsėjo 1-ąją mokslai dar gali palaukti. Vakaras žada būti turiningas ir įsimintinas, tad kviečiame visus moksleivius, studentiją ar net jų tėvelius smagiai pašėlti“, – kalbėjo Kauno savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Eglė Andriuškienė.

Šiais metais koncertas vyks naujai atgimusioje Sporto gatvės aikštėje, šalia kauniečių mėgiamo Ąžuolyno parko bei Dariaus ir Girėno stadiono. Renginio organizatoriai šypteli, jog čia vietos užteks ir šokiams. Be to, atvira erdvė užtikrins puikų scenos matomumą. 

Kauno m. savivaldybės archyvo nuotr.

Pirmasis į sceną 19 val. įžengs jaunosios kartos roko kūrėjas Germanas Daškevičius-Gamka. Po jo publiką pasveikins repo atlikėjas Proflame. Alternatyvaus ritmenbliuzo dainas atliks Andželika Petrauskaitė, geriau žinoma Angelou pseudonimu. Vėliau pasirodymą surengs Remis Retro. Vakarą vainikuos roko grupė „Jautì“, o prieš pat vidurnaktį aikštę užtvindys DJ Gemayel skleidžiami muzikos ritmai.

Norintieji smagiai praleisti vakarą ir užsiimti geriausias vietas į aikštę kviečiami rinktis anksčiau. Šalia išrikiuoti maisto furgonėliai prekiaus užkandžiais, saldumynais, arbata ar kava. 

Po šventės – apie 23.40 ir 00.30 val. – iš Sporto gatvės stotelių kursuos papildomas viešasis transportas. Keleivius veš 34, 37, 40, 43, 67 maršrutų (iki Tirkiliškių stotelės) autobusai bei 4 ir 5 troleibusai. 

Daugiau informacijos apie renginį: bit.ly/Rugsejo-1oji-Kaune