Žurnalų archyvas

„Romuvoje“ – mažoji Italija (nuotraukų galerija)

22 gegužės, 2023, Organizatorių inf. | Naujienos

Gegužės 18 d. „Romuvos“ kino namai trumpam virto mažąja Italija ir sukvietė neabejingus kinui, vintažui ir Italijai žiūrovus.

Ketvirtadienio vakarą kino teatro holas prisipildė išskirtinių patirčių pasiilgusių lankytojų, o juos pasitiko renginio organizatorės – išskirtinių baldų ir aksesuarų studijos „Object Do“ įkūrėja Laura Arbačiauskienė bei vintažo ir tvarių namų produktų el. parduotuvės „Golden Flea“ įkūrėja Eglė Mastauskienė.

„Renginio metu labai norėjome parodyti, kad vintažiniai daiktai ir baldai nėra TIK daiktai ir baldai. Kiekvienas jų turi išskirtinę istoriją, kurią neretai tenka beveik archeologiškai iškapstyti iš mažų detalių: lipduko, autoriaus parašo, gamybos būdo ar pan. Stengėmės renginio dalyviams tas istorijas papasakoti ir taip supažindinti juos su išskirtiniais ir laikui nepavaldžiais namų aksesuarais ir baldais“, – pasakoja Laura Arbačiauskienė.

Sesės Saulės nuotr.

Dar vienu renginio traukos centru tapo floristikos projekto „Aliūtė Funky Flower“ sukurta Itališko pietų stalo instaliacija, suskirstyta į mažas stoteles, kviečiančias patirti skirtingas Italijos dalis – gamtą, dizainą ir maistą.

Instaliacijoje darniai susiliejo sukurta gėlių, žalumos ir itališkoje virtuvėje naudojamų daržovių kompozija, „Golden Flea“ atrinkti ikoniški itališko dizaino elementai bei knygos ir itališkų produktų parduotuvės „Angolo Italiano“ pristatyti antipasto.

Sesės Saulės nuotr.

Po jaukaus susibūrimo kino teatro hole, žiūrovai persikėlė į Didžiąją salę, kurioje klausėsi Rūtos Bužinskaitės iš interjero studijos „Blank Page“ pranešimo apie laikų nepavaldų dizainą ir vintažinių baldų ir aksesuarų svarbą bei vertę.

Vakarą baigė jaukus filmas „Geriausi mūsų metai“ (it. „Gli Anni Piu Belli“), kurio kadruose pasirodantys interjero elementai bei dizaino akcentai užbūrė ne mažiau nei filmo siužetas.

„Džiaugiamės susidomėjimu išskirtiniais ir vintažiniais baldais ir namų aksesuarais. Bilietai į renginį buvo išparduoti per kelias dienas, tad supratome, kad tokie renginiai yra įdomūs ir reikalingi, ir jau turime ne vieną idėją ateičiai“, – pasakojo organizatorės.