Žurnalų archyvas

Rengiama ypatinga knyga – Kauno kultūros abonentų sąrašas (kvietimas prisijungti)

2 gruodžio, 2021, Parengta pagal organizatorių inf. | Kaunas 2022, Naujienos

Domitės kultūra ir menu? O gal tiesiog tuo gyvenate? Dirbote ar dirbate kultūros sektoriuje? O gal tiesiog akylai sekate Kauno kultūros įvykius? Norite prisidėti prie kultūrinių ateities iniciatyvų Kaune savo įgūdžiais? Tuomet pasidalinkite informacija apie save ir tapkite „Kauno miesto ir rajono kultūros abonentų sąrašo 2022“ dalimi.

Kitąmet pasirodysianti „Kauno miesto ir rajono kultūros abonentų knyga“ bus unikalus leidinys, kuriame kultūros srities darbuotojai ir visi kiti kultūrai neabejingi žmonės galės rasti vieni kitus. Tikimasi, kad sąraše bus daugybė menininkų, kuratorių, muziejininkų bei tiesiog žmonių išreiškusių norą nuolat prisidėti prie kultūrinių iniciatyvų kontaktai. O taip pat – lyderiaujančios įmonės, neabejingos menui ir kultūrai.

Šią idėją vysto menininkas Donatas Stankevičius kartu su Kauno fotografijos galerija. Kolektyvas rengia išties išradingą, vintažine dvasia pulsuojantį, sprendimą ir siekia, kad jame būtų viskas, ko gali prireikti ieškant bendraminčių yra vienoje vietoje. Didelė tikimybė, kad po keliolikos ar keliasdešimties metų šis leidinys taps svarbiu mūsų laiko liudininku ateities kartoms.

„Kaunas – pilnas kultūrai neabejingų žmonių, norinčių prie jos prisidėti, įgyvendinant įvairias meno ir kultūros iniciatyvas, tačiau vieniems kitus atrasti ne visada taip paprasta net ir šiame skaitmeninių technologijų ir interneto amžiuje“, – sako idėjos autoriai.

Visi kultūros lauko atstovai ir netgi žmonės niekada nedirbę kultūros srityje, tačiau ja besidomintys ir norintys tapti jos dalimi, kviečiami dalintis informacija apie savo gebėjimus, kurie gali praversti įgyvendinant įvairias kultūrines iniciatyvas, ir savo kontaktais užpildant projekto dalyvio anketą iki Naujųjų metų.

Dalyvio anketa: forms.gle