Žurnalų archyvas

„Nemuno7“ antrojo sezono uždarymas – nepaprastos muzikinės kelionės kulminacija

4 rugsėjo, 2023, Organizatorių inf. | Naujienos

Rugsėjo 9 d., šeštadienį,  19 val. Zapyškyje, Kultūros laivo-žemkasės „Nemuno7“ scenoje pasirodys Driezhas su Patriu, „Colours of Bubbles” ir svečiai iš Graikijos „Mechanimal“. Šie koncertai — paskutiniojo, 10-ojo „Nemuno7“ koncertų ciklo „Atviros tėkmės“ vakaro  programa.

Giedriaus Meškausko nuotr.

Pirmieji sąraše – intriguojantis muzikinis etno-elektro meistro „Driezho“ (Kristijonas Lučinskas) ir garso menininko ir violančelininko Patrio Židelevičiaus duetas. Specialiai „Nemuno7“ koncertui suburtas duetas pasiūlys aštrių ir harmoningų industrinių ritmų mišinį, elektro ir violončelės garsų sintezę ir beribius bendrus kūrėjų muzikinius ieškojimus.

Muzikinė kelionė tęsis su retro-futuristine industrial-punk energija, kurią skleidžia iš Atėnų (Graikija) atvykę „Mechanimal“. Jų eksperimentinis skambesys, kuriame unikaliai dera laužyti ritmai, industriniai garsai ir postpanko melodijos, su apokaliptiniu užsidegimu ir žmogiškumu perteiks šio laikmečio chaosą.

Pabaigai – Lietuvos roko scenos galiūnai „Colours of Bubbles“. Ši Šiauliuose gimusi grupė gali pasigirti ne tik įspūdinga 8 albumų diskografija ir publikos pripažinimu, bet ir ypatingai nuoširdžiais ir galingais gyvais pasirodymais. Jų autentiškumas, stilius ir kokybė suskamba tiek jaukiose pogrindžio salėse, tiek didžiosiose scenose, tad „Nemuno7“ sezono uždarymo koncerte būkite pasiruošę ypatingai ritmų ir emocijų tėkmei.

Uždarymo koncertas – dešimtoji ciklo „Atviros tėkmės“ dalis. Antrojo sezono metu „Nemuno7“ scenoje  pasirodė daugiau nei 10 grupių ir muzikos kompozitorių, kurių kiekvienas pristatė savo unikalų stilių. Jų spektras svyravo nuo etno melodijų iki novatoriškų perkusijos eksperimentų, nuo didžėjų setų iki svaiginančių dark world stiliaus gelmių. Atsisveikinimas su šiuo nepaprastu Kultūros laivo-žemkasės „Nemuno7“ sezonu žada būti didingas finalas.

Koncertas – nemokamas.

Daugiau informacijos.

„Nemuno7“ yra „Kaunas ir Kauno rajonas – Europos kultūros sostinė 2022“ programos palikimas. Projekto finansuotojas ir savininkas – Kauno rajono savivaldybė. Koordinatorius  – Kauno rajono turizmo ir verslo informacijos centras.