Žurnalų archyvas

Kauno turizmo informacijos centras nuo šiol – kartu su „Kaunas 2022“

14 sausio, 2022, „Kaunas IN“ inf. | Kaunas 2022, Naujienos

Iki Kauno tapimo Europos kultūros sostine likus kiek daugiau nei savaitei, kauniečius ir ypač miesto svečius pasiekė dar viena smagi naujiena.

Nuo 2022 m. sausio 17 d., 13 val., „Kaunas 2022” biure (Laisvės al. 36), bus galima ne tik viską sužinoti apie ilgai lauktus titulo metus, programą ar visus metus lauksiančius renginius, bet ir gauti aktualiausią Kauno miesto turistinę informaciją.

A. Aleksandravičiaus / „Kaunas IN“ nuotr.

Užvėrus turizmo informacijos centrą Kauno rotušėje (Rotušės a. 15) duris, nuo šios dienos turizmo informacijos specialistai lankytojus pasitiks atsinaujinusiame bendrame „Kaunas IN“ ir  „Kaunas 2022” informacijos centre.

Atsinaujinusiame informacijos centre miestiečiai bei Kauno svečiai, kaip ir anksčiau, galės gauti jiems aktualią turistinę informaciją ir patarimus maloniai ir individualius poreikius atitinkančiai viešnagei Kaune, užsisakyti apžvalgines ar individualizuotas ekskursijas lietuvių bei užsienio kalbomis, pasiimti nemokamus miesto žemėlapius bei teminius „It‘s Kaunastic“ serijos maršrutus panorus mieste keliauti savarankiškai ar įsigyti stilingų miesto suvenyrų.

Net ir Kauno centrinio pašto grindų rašto įkvėptas kojines galėsite įsigyti būtent čia, Laisvės al. 36. A. Aleksandravičiaus / „Kaunas IN“ nuotr.

„2022-ieji – išties ypatingi metai ne tik Kaunui, bet ir visai Lietuvai. Neabejojame, kad mieste vyksiantys kultūriniai ir meniniai renginiai per metus susilauks gausaus būrio besidominčiųjų tiek Lietuvos, tiek užsienio svečių. Tam, kad keliautojų ir miestiečių patirtys būtų kuo malonesnės, kad visus atsakymus į klausimus lankytojai gautų vienoje vietoje, nuspręsta „Kaunas 2022” informaciją ir Kauno miesto turistinę informaciją teikti vienoje vietoje.“ – pasikeitimus komentuoja VšĮ „Kaunas IN“ turizmo skyriaus vadovė Inga Pažereckaitė-Kalėdienė.

Įgyvendinus pakeitimus, darbo laikas išliks nepakitęs: turizmo informacijos centras lankytojus priims kaip įprastai – pirmadienį-penktadienį nuo 9.00 iki 18.00, šeštadienį – nuo 10.00 iki 16.00, o sekmadienį – nuo 10.00 iki 15.00. Norintys klausimus užduoti arba paslaugas įsigyti nuotoliniu būdu, ir toliau turizmo informacijos specialistus galės pasiekti telefonu 8 616 50991, el. paštu info@kaunasin.lt arba socialiniuose tinkluose: „Facebook“ paskyrose „Kaunastika“ ir „It‘s Kaunastic“ arba „Instagram“ paskyroje „kaunastic“.

This error message is only visible to WordPress admins
There has been a problem with your Instagram Feed.