Žurnalų archyvas

Kauno fotografijos galerija – Paryžiuje

5 lapkričio, 2021, Kauno fotografijos galerijos inf. | Naujienos

Lapkričio 11-14 d. Paryžiuje, Grand Palais Ephémère vyksiančioje kasmetinėje tarptautinėje fotografijos mugėje „Paris Photo“ bus galima išvysti ir Kauno fotografijos galerijos vardą. 

Kauno fotografijos galerijos leidiniai

Čia bus nuosekliai tęsiama dar 2014 metais pradėta Lietuvos fotografijos leidinių pristatymo užsienyje iniciatyva, padėjusi supažindinti tarptautinę auditoriją su Lietuvos fotografijos lauku ir išplėtusia kūrėjų matomumą.

„Paris Photo“ – tai didžiausia fotografijos mugė pasaulyje, šiemet vyksianti jau 24-ąjį kartą. Šis renginys suburia fotografijos lauko profesionalus, suburia mėgėjus, kolekcininkus, leidėjus, kuriuos vienija meilė fotografijai ir knygoms. Mugėje prisistatys 177 dalyviai iš 25 šalių. Pagrindiniame ir „Curiosa“ sektoriuje, skirtame kylantiems menininkams, bus galima susipažinti su 147 Prancūzijos ir tarptautinėmis galerijomis, o knygų sektoriuje savo leidinius pristatys 30 leidėjų ir knygynų. Tarp jų – ir Kauno fotografijos galerija, kuri mugėje pristatys naujausias savo knygas (Indrės Šerpytytės „(1944-1991)“ (2021 m.), Romualdo Augūno „Keliautojo užrašai“ (2021m.), Algimanto Kunčiaus „Prie jūros“ (2020 m.) ir kitus meno knygų mylėtojų pripažinimo jau spėjusius sulaukti leidinius. 

„Paris Photo“ mugės metu bus galima ne tik susipažinti su galerijos leidžiamomis knygomis, bet ir pasišnekučiuoti su autoriais ar įsigyti jų pasirašytas knygas. 

Daugiau informacijos: https://www.parisphoto.com/en-gb.html

Renginio naujienos: https://fb.me/e/1qk8Y62WS 

Kauno fotografijos galerijos leidinių pristatymą „Paris Photo“ remia Lietuvos kultūros taryba.