Žurnalų archyvas

Kauną užlies Azijos banga – vyks kasmetinė VDU Azijos savaitė

23 balandžio, 2023, VDU inf. | Naujienos

Balandžio mėnesį Kaunas džiaugsis ne tik pavasariu, bet ir VDU Azijos savaite. Kasmetinis renginys kauniečius ir miesto svečius vėl kviečia patirti Aziją visomis juslėmis!

Vytauto Didžiojo universiteto Azijos studijų centras kartu su VDU klubais HashiHallyu ir Wuwei nuo 2014 m. organizuoja Azijos savaitę. Šis, daugiametę tradiciją turintis festivalis, kaskart nudžiugina ir nustebina nuotaikingų renginių įvairove, kurioje sau tinkančių veiklų ras ir su Azija jau susipažinę, ir dar tik pradedantys šią pažintį.

„Esame labai patekinti, jog Azijos savaitė su metais vis stiprėja. Vienintelis dalykas, kurio suderinti negalime, tai oras, bet tikimės, kad Azijos savaitės metu ne tik mėgausimės renginiais, bet ir gėrėsimės žydinčiomis sakuromis,“ – vylėsi VDU Azijos studijų centro vadovas doc. dr. Linas Didvalis. Jo lūkesčiai išsipildė!

Festivalis tradiciškai skirstomas į 5 dalis. Šiemet balandžio 24-28 d. laukia:

  • Atidarymo renginys ir kalbų diena (edukaciniai Rytų Azijos kalbų žaidimai).
  • Skonio diena (Rytų Azijos maisto dirbtuvės ir nemokamos japoniškos arbatos degustacijos).
  • Mokslo diena (kasmetinė VDU Azijos studijų studentų konferencija).
  • Kultūrinių patirčių diena (rytietiškos dailės dirbtuvės ir kultūrinė mugė, kurioje dalyvaus KuroNekoFujidream, Japonijos ambasada, Vilniaus universiteto Konfucijaus institutas bei kiti Azijos šalių kultūrų centrai, institucijos ir klubai).
  • Žinių diena (diskusija apie karjeros galimybes Azijos studijų studentams bei savaitės kulminacija – Azijos protmūšis).

Dieniniuose renginiuose dalyvauti nesuspėjusieji vakarais kviečiami į Azijos kino seansus. Kauno kino centro „Romuva“ ir organizacijos TaiwanPlus dėka kiekvienas vakaras Azijos savaitės metu taps Azijos kino vakaru.

Daugiau informacijos bei registracijos formos į renginius VDU Azijos savaitės Facebook ir Instagram puslapiuose bei tel. +37037331323