Žurnalų archyvas

Į „Drobės“ fabriką – traukiniu (kviečia į testinį reisą) (registracija uždaryta)

21 rugpjūčio, 2023, „Drobės“ inf. | Naujienos

Nauju verslo objektu ir traukos centru Šančiuose tapęs „Drobės“ tekstilės fabrikas kartu su „Lietuvos geležinkeliais“ (LTG) planuoja įgyvendinti naują projektą – atnaujinti keleivinių traukinių vykimą iki pat industrinio verslo centro. Tiesa, kol kas tik užsakomųjų reisų. Testinis važiavimas, kuriame kviečiami dalyvauti visi norintys, vyks jau rugpjūčio 23 d. iš Kauno geležinkelio stoties į „Drobės“ fabriką ir atgal.

„Šalia istorinio fabriko yra veikiantys traukinio bėgiai, tačiau čia iki šiol riedėjo tik krovininiai traukiniai. Kartu su LTG nusprendėme juos panaudoti ir įprastoms kelionėms – taip ir kilo mintis pradėti organizuoti užsakomąsias keliones iki industrinio verslo centro“, – pasakoja „Drobės“ fabriko projektų vadovė Rima Čivaitė.

Kaip sako Rima, pirmiausia bus bandomas kelionės laiko testavimas, o šia vienetine kelione kviečiami pasinaudoti ir kauniečiai bei miesto svečiai. Visiems atvykusiems fabrikas dovanos nemokamą ekskursiją po įspūdingas ir ne vienam žadą atimančias erdves.

Rugpjūčio 23 d. kauniečiai kviečiami atvykti į Kauno geležinkelio stotį ir ten jau 12:45 val. traukiniu pajudėti tiesiai į industrinį verslo centrą Drobės fabrikas. Čia visų keleivių lauks nemokama ekskursija po atnaujintą fabriką, dalyviai galės susipažinti su čia įsikūrusiais verslais, organizuojamais renginiais ir veiklomis, aplankyti parodas bei pasigrožėti erdvių unikalumu, kuriose atsispindi Niujorko architektūra ir įspūdingos interjero erdvės, kurių Lietuvoje daugiau niekur kitur nepamatysite.

ATNAUJINTA: Visos vietos užpildytos, registracija sustabdyta

PROGRAMA

12:45 val. išvykstame iš Kauno geležinkelio stoties (atvykti galite savo automobiliais)
13:30 val. ekskursija po „Drobės“ fabriką
14:45 val. grįžimas traukiniu atgal į Kauno geležinkelio stotį.