Žurnalų archyvas

Atviro KAUNAS PHOTO kvietimo tema – „Amžius“

23 gegužės, 2021, KAUNAS PHOTO inf. | Naujienos

Rugsėjo mėnesį vyksiantis 18-asis tarptautinis fotomeno meno festivalis KAUNAS PHOTO skelbia atvirą kvietimą menininkams. Šiemetinė tema, motyvas – „Amžius“. Kvietimas atviras iki gegužės 29 d.

Parodos atidarymas ir KAUNAS PHOTO STAR 2020 apdovanojimo nugalėtojų paskelbimas – Chiara Panariti & Gianfranco Ferraro (Italija) su darbu „Cronostasi“ 📷 Karolina Krinickaitė | KAARA Fotografía

Festivalis KAUNAS PHOTO yra didžiausias kasmetinis fotografijos meno festivalis Baltijos šalyse, rengiamas nuo 2004 m. Šis tarptautinis festivalis veikia kaip platforma kylančių fotografijos talentų premjeroms. „Photo World“ žurnalas (Kinija) įvardino festivalį KAUNAS PHOTO kaip Europos fotografijos kryžkelę. Dabartinis festivalio KAUNAS PHOTO tikslas – tapti draugišku tiek publikai, tiek dalyvaujantiems fotografijos kūrėjams.

Bendradarbiaujant su portalu „LensCulture“, festivalis KAUNAS PHOTO skelbia atvirą kvietimą fotografams/menininkams teikti darbus 18-ajai festivalio laidai su trimis galimybių sritimis: įtraukimas į festivalio parodų programą, projekcijų vakarus ir KAUNAS PHOTO STAR konkursą, kurio nugalėtojo personalinė paroda rodoma Kauno fotografijos galerijoje. Nugalėtojui tenka ir 2500 EUR piniginis prizas. Tiek finalininkų, tiek nugalėtojo darbų parodos bus atidarytos 2021 m. rugsėjo 3 d., penktadienį. KAUNAS PHOTO STAR 2021 nugalėtojas tradiciškai paaiškės tik atidarius Kauno fotografijos galerijos duris.

Kvietime gali dalyvauti visi fotografai/menininkai, nežiūrint jų amžiaus, pilietybės ir gyvenamosios vietos. Nors festivalis KAUNAS PHOTO yra žinomas savo polinkiu į dokumentinę fotografiją, tačiau atvirame kvietime laukiami ir programoje rodomi įvairūs stiliai, žanrai, požiūriai į fotografiją. Laukiamos tiek baigtos, tiek vis dar kuriamos serijos.

Darbų teikimas vyksta per „LensCulture“ sistemą (Tiesioginė nuoroda).

Festivalio KAUNAS PHOTO atidarymo renginiai prasidės 2021 m. rugsėjo 3 d. su KAUNAS PHOTO STAR paroda, o renginiai ir lauko parodos tęsis iki spalio pabaigos.