Žurnalų archyvas

„Akli“ naują klipą nufilmavo legendiniame Kauno bare

23 rugpjūčio, 2023, Naujienos

Kaune kurianti industrial/post-punk skambesio grupė „Akli“ pristato singlą „Kaina“ iš būsimojo trečio albumo ir jį lydintį vaizdo klipą.

Singlas „Kaina“ simboliškai išleistas rugpjūčio viduryje, kaip ir pirmieji du „Akli“ albumai – „Taika“ (2020) bei „Refleksija“ (2021). Tradiciškai naują kūrybą lydi ir gyvi grupės pasirodymai, kurie šį kartą bus surengti „Oldman Kaunas“ rugpjūčio 24 d. ir „Vasaros terasoje“ Vilniuje rugpjūčio 29 d.

Grupės archyvo nuotr.

„Trečiojo albumo kūrimo procesas buvo emociškai sunkus, todėl apie jį kalbėti ar aptarinėti atskiras jo dainas nėra lengva. Nors albumą išleisti planuojame pirmoje rudens pusėje, norėjome nauja kūryba bei susikaupusiomis emocijomis pasidalinti su savo auditorija, todėl nusprendėme surengti koncertus, kurių metu atliksime naujas dainas“, – apie išskirtinę progą savo klausytojams išgirsti naujausią grupės kūrybą pasakoja jos lyderis Kristijonas Valančius.

„Kaina“ klipas sukurtas ir nufilmuotas Kaune, legendiniame bare „Mažasis Paryžius“, taip įprasminant grupės kilmę ir miestą, kurio politinės aktualijos bei socialiniai išgyvenimai neretai persipina su „Akli“ kūryba. Būtent šiame mieste, senamiesčio gatvėse ir gimė pirmieji grupės albumai. Klipą režisavo Shukowski, sukūręs klipus ir „Akli“ dainoms „Šventi“ bei „Nuobodu“.

Trečiasis grupės albumas „III“ pasirodys jau šį rudenį.