Žurnalų archyvas

Piliuonoje – šiuolaikinės krikščioniškos muzikos ir menų festivalis 

31 gegužės, 2022, Parengta pagal organizatorių inf. | Kaunas 2022, Naujienos

„Kaunas Gospel & Worship Festival“ – tai Kauno rajone vasarą atidarysiantis Europos kultūros sostinės ritmu pulsuojantis ir blaivų gyvenimo būdą propaguojantis šiuolaikinės krikščioniškos muzikos ir menų festivalis po atviru dangumi.

Birželio 3-5 dienomis Piliuonos kaime įsikurs palapinių miestelis, o  trijų dienų džiaugsmingoje festivalio programoje lauks gyvybe trykštanti muzika, kūrybinės dirbtuvės, filmų peržiūros, krepšinis 3×3 bei speciali programa vaikams.  

Festivalio, įtraukto į „Kaunas 2022“ programą, tikslas – per muziką ir meną atskleisti Evangelijos grožį bei surengti prasmingą šventę, kuri žiūrovų širdyse išliks visą gyvenimą. Tai pirmasis tokio pobūdžio renginys mūsų šalyje, kuris į Kauno rajoną pritrauks daugybę svečių ne tik iš Lietuvos, bet ir iš užsienio šalių.

„Pexels“ / Vishnu R Nair nuotr.

Tarp festivalio atlikėjų – „Kaunas Gospel & Worship Festival“. Jules Riding (NZ), Riga Gospel Choir (LV), Israel Roytman (IL), YeS Duet (UA), Matthew Maresco (USA), Filters of Sounds (UK), Vilniaus šv. Jonų bažnyčios Gospel choras (vadovė Kristina Žaldokaitė), ICHTHUS, Kristaus Paliepimo bažnyčios choras, Shasta Miller & UNITED Voices, Algimantas Bartkus ir Veikliųjų Žmonių Bendrija, Gabrielė Gvazdikaitė, Julija Rušinskytė, Karolina Mint, Tadas Daujotas, Iš arčiau, Christ Team, Testimony, ARTI. Koncertai nemokami, tačiau tikslią programą kviečiama gauti mainais į auką. 

Koncertų laikas:

Birželio 3 d., penktadienis, 19:00-22:00

Birželio 4 d., šeštadienis, 12:00-22-00

Birželio 5 d., sekmadienis, 12:00-20:00

kaunasgospel.eu